CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

3  LIPCA 2022

                                                     

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.
  1. Od lipca wracamy do nabożeństw w tygodniu: w każdą niedzielę na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe; we wtorki po Mszy św. wieczornej Nowenna do bł. Anieli Salawy; we środy również po Mszy św. wieczornej na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne oraz o uświęcenie kapłanów
  1. W okresie wakacyjnym wypominki nie będą czytane. Proszę pomodlić się za swoich zmarłych prywatnie.
  1. W najbliższą sobotę w Lipsku będzie Diecezjalne Spotkanie Teściowych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Szczegóły spotkania na plakacie przed kościołem.
  1. Od 1 lipca kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16.00 do 17.00. Sprawy pogrzebów i pilne wizyty u chorego będzie również możliwość zgłaszania poza dniami i godzinami otwarcia kancelarii.