NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

 

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

16 CZERWCA 2024

                                                     

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.

 

2.  Dziś gościmy przez całą niedzielę w naszej parafii J. E. Ks. B-pa Dariusza Zalewskiego. Jest to  związane z wizytacją Kanoniczną, która jest przewidziana prawem kanonicznym w każdej parafii co pięć lat. Ks. Biskup będzie obecny na każdej. Na Mszy św. o godz. 10.30 pobłogosławi dzieci, o godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas VIII z naszej parafii. O godz. 15.00 spotka się z członkami wspólnot działających przy naszej parafii oraz z Parafialną Radą Duszpasterską i Ekonomiczną.

 

3. Ofiary dziś składane na tacę, będą przeznaczone na nasze Ełckie Seminarium Duchowne.

 

4. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele o godz. 17.45 przed wieczorną Eucharystią w dni powszednie po wieczornej mszy św.

 

5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na fundusz duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji.